Referencje

 

Anna i Michał

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć z Panią Patrycją. Bardzo duży profesjonalizm i dużo cierpliwości (a w przypadku mojego syna tej cierpliwości trzeba dużo… :-). Lekcje przebiegają w sympatycznej atmosferze. Pani nauczycielka zawsze jest znakomicie przygotowana, a dzieciaki wprost Ją uwielbiają . Nie ma w tym improwizacji, jest to solidnie wykonana praca. Syn już czwarty rok uczęszcza na zajęcia i absolutnie nie żałujemy wyboru i polecamy wszystkim, którzy chcą przełamać strach przed mówieniem, chcą skorygować błędy, przypomnieć sobie to co już uleciało z głowy. Nacisk na konwersację, czyli to czego w szkołach brakuje. Polecam serdecznie wszystkim! 🙂

Justyna, mama Marty (6 kl) i Agnieszki (4 kl)

Świetna szkoła, córki lubią formę w jakiej są prowadzone zajęcia (dużo
konwersacji), szczególnie Marta. Najważniejsze jest to, że zajęcia są
naprawdę skuteczne i przynoszą efekty. Gorąco polecam.

 

Mikołaj, lat 10

Dzięki tej szkole polubiłem bardzo język angielski. Są fajne testy, lubię rozwiązywać ćwiczenia. Panuje sympatyczna atmosfera. Nie przeszkadza mi nawet to, że jestem w grupie z samymi dziewczynami. Mam fajne oceny!

 

Justyna, mama 10 letniej Basi

Jestem bardzo zadowolona z zajęć j.angielskiego. Córka bardzo chętnie chodzi na lekcje do Pani Patrycji. Świetny kontakt nauczycielki z dziećmi.

Anna, mama Jacka (6 kl)

Moi synowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach Kosta English Club, które prowadzone są w ciekawy, profesjonalny sposób. Dzięki temu Ne martwię się oceną szkolną, która jest zawsze bardzo dobra.

 

Beata, mama 12 letniej Ani

Zajęcia w Kosta Englisch Club uważam za najbardziej efektywne ze wszystkich, w jakich moja córka uczestniczyła. Próbowaliśmy w różnych, renomowanych szkołach, ale niestety duża ilość osób w grupie powodowała, że córka nie rozwijała umiejętności komunikacyjnych. Dopiero w English Club, gdzie jest w grupie 5 osobowej, nabrała chęci do rozmowy w języku angielskim. Teraz nie tylko świetnie radzi sobie w szkole, ale jest naszym tłumaczem podczas wyjazdów zagranicznych.

Monika, mama Tomka 10 lat

Syn uczęszczał do innej szkoły przez dwa lata, ale niechęć wywołana nudą, brakiem zaangażowania i słabą relacją z nauczycielką powodowała, że syn okupował cierpieniem każde wyjście na zajęcia. Na szczęście kolega z klasy polecił mu zajęcia, które lubi i na których dużo się uczy. Spróbowaliśmy i nie żałujemy, bo syn bardzo dużo wynosi z zajęć. Nie musi uczyć się dodatkowo w domu do sprawdzianów, a równowaga pomiędzy zabawą utrwalającą poznany materiał a pracą powoduje, że syn chętnie chodzi na zajęcia.